Blogas

2014-10-08

InfoKebabai – naujienų greitmaistis

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Shizzar
Tags: ,


LITERATŪRA

Robin Hobb, Fool‘s Assassin – pradedama nauja trilogija iš Assassin’s Apprentice epopėjos.

John Scalzi, Lock In – hardkorinės fantastikos pavyzdėlis, psichiatrinė fantastika.

Petter Watts, Echopraxia – mokslinė fantastika, romanas apie pasaulį, kuriame mokslą išstūmė dirbtinai žmonijai primestas misticizmas.

Ian C. Esslemont, Assail – šešiolikta knyga iš Malazano imperijos serijos, kurią rašytojas kuria kartu su Stevenu Eriksonu.

Rick Riordan, Percy Jackson‘s Greek Gods – toliau melždamas filmų išpopuliarintą karvutę, autorius išleido gausiai iliustruotą apsakymų knygą, kurioje pasakoja N. Kuno nesugadintai jaunajai kartai apie senovės Graikijos dievus.

Holly Black & Cassandra Clare, The Iron Trial – pradedamas ciklas Magisterium, labiau „suaugusi“ Hario Poterio versija.

Jonathan Stroud, The Whispering Skull – antroji knyga iš Lockwood&Co ciklo, jos veiksmas vyksta alternatyvinėje Anglijoje, kankinamoje įvairių paranormalių reiškinių.

Andrius Tapinas taip pat nepaliks Vilko valandos be tęsinio: komiksas Vilko valanda: nepapasakotos istorijos numatomas išleisti šių metų gruodį, o antrasis ciklo romanas Maro diena, kuriame bus pateiktas alternatyvus stympankinis Kauno paveikslas, bus pristatytas kitų metų vasarį.

Scott Westerfeld, Afterworlds – neciklinis romanas apie jauną rašytoją, kurios siužetinė linija, bekeliaujant jai tarp pasaulių, persipina su jos rašomu romanu.

Joseph Delaney, Spooks – paaugliams skirta fantasy apie raganių-monstrų medžiotojų porelę.

Tad Williams, Sleeping Late on Judgement Day – trečioji dalis nuarinio pasakojimo apie angelą-advokatą Bobą Dolerį.

KINAS

Jason Momoa (Khalas Drogo iš Sostų žaidimų) planuoja nusidažyti plaukus auksine spalva ir suvaidinti Aquamaną filme pagal DC komiksus Teisingumo lyga.

SEGA pasirašė sutartį su Sony Pictures dėl filmo apie ežiuką Sonic‘ą statymo; filme numatoma jungti animaciją su gyvu filmavimu.

Sam Raimi prodiusuoja žaidimo The Last of Us ekranizaciją; į pagrindinį vaidmenį planuojama kviesti Maisie Williams – Arją iš Sostų žaidimų.

Tas pats Sam Raimi ruošia scenarijų serialui pagal Evil Dead; Bruce Campbell, vaidinęs filmuose Ashą Williamsą, bus scenarijaus bendraautorius, o taip pat ir vaidins seriale.

Legendary Pictures rimtai ėmėsi garsiausių kinogigantų: ruošiamas Godzilos tęsinys, kuriame pasirodys ir kiti kaidziu iš klasikinių japoniškų fimų – Motra, Rodana ir King Ghidorah; taip pat bus pastatyta King Kongo priešistorė Skull Island, pasakojanti apie iškiliausios pasaulio gorilos jaunystę.

2014 metų gale turėtų pasirodyti serialas Halo: Nightfall. Prodiuseris – Riddley Scott.

Universal nusipirko teises ekranizuoti Ann Rice Vampyrų kronikas. Interviu su vampyru remeikas neplanuojamas; vietoj to pradėti ketinama nuo pagal autorės sūnaus scenarijų sukurto filmo Kūnų grobikų istorija.

Kaip paskelbė Arnoldas Schwarzeneggeris, penktasis Terminatorius perėjo į post-production fazę. Oficialusis filmo pavadinimas ne Terminator: Genesis, kaip buvo pranešama anksčiau, o Terminator Genisys – ko gero, kažkoks sutrumpinimas.

Mumija VĖL sugrįžta. Pirmoji iteracija buvo 1930 m., antrą kartą Imhotepas gainiojo archeologus po piramides šeštajame dešimtmetyje, naujausius specefektus Egiptas pasimatavo 1999-aisiais. Ketvirtoji versija, kurią statys režisieriaus kėdę nusprendęs pasimatuoti scenaristas Alexas Kurtzmanas, skirsis nuo pirmųjų trijų tuo, kad veiksmas vyks ne tarpukaryje, o šiais laikais.

Warner Bros. nusipirko teises ekranizuoti Ann McCaffrey seriją Dragonriders of Pern – visus 22 romanus. Tikėtina, nebandys viso to gėrio sukišti į vieną filmą, taigi turėsim naują kino frančizę su drakonais.

ŽAIDIMAI

Steve Jackson Games ir Alderac Entertainment Group išleido bendrą produktą Munchkin Smash Up. Kaip nesunkiai galima atspėti iš pavadinimo, tai – dviejų populiarių žaidimų, Munchkin ir Smash Up suplakimas į vieną.

Fantasy Flight Games išleido dar vieną žaidimą po Game of Thrones vėliava: Reineris Knizia savo seno žaidimo Pinguin-party pagrindu sukūrė Game of Thrones: Westeros Intrigue. Paprastučio žaidimo esmė – kiekvienas žaidėjas stato iš kortelių su serialo personažais piramides.

Startavo seniausiojo vaidmenų žaidimo Dungeons‘n‘Dragons naujausioji edicija D&D Next: liepą pasirodė Starter Set, rugpjūtį – Player‘s Handbook, rugsėjį – Monster Manual; Dungeon Master Guide planuojamas gruodį.

Fantasy Flight Games planuoja išleisti XCOM The Board Game – kooperacinį žaidimą su real-time primočke a la Space Alert.

Po to, kai Catalys Game Labs Firefly stalo žaidimas užėmė trečią vietą pagal pardavimus JAV 2013 metais, subujojo įvairių televizijos šou žaidimizacijos. Gale Force 9 pasiskelbė, kad kurs žaidimus pagal mažiau Lietuvoje žinomus Homeland ir Sons of Anarchy (pastarajam iškart anonsuotas ir pratęsimas); patys Catalyst Game Labs paskelbė apie žaidimo pagal serialą Vikings kūrimą.

Hans im Gluck, anksčiau išleidusi Carcassonne South Seas, pratęs savo kelionę aplink pasaulį, pasiųsdama savo žaidėjus į aukso karštligės laikų Aliaską. Apskritai frančizė Carcassonne jau turi septynis savarankiškus žaidimus ir dvi dešimtis papildymų.

Evil Hat Productions pradėjo projektą Dungeons & Designers, kurio rėmuose išleis monumentalų veikalą apie RPG istoriją. Pirmoji iš keturių planuojamų knygų jau pasirodė, ji skirta aštuntajam XX a dešimtmečiui.Apie autorių

Shizzar

 
Susiję