Interneto projektas Fantastika.lt buvo sukurtas tam, kad sujungtų fantastika besidominčius žmones, padėtų susirasti naujų draugų bei pasisemti žinių neišsemiamoje fantazijos upėje. Jis veikė ne vienerius metus, buvo vykdomi įvairūs projektai, konkursai, skelbiami renginių anonsai, straipsniai, interviu ir t.t., prie svetainės veikė ir tebeveikia aktyvus forumas.

Deja, bent porą metų Fantastika.lt buvo apmirusi – tikėtasi padaryti portalą geresnį, įdomesnį, tad pradėti pertvarkymo darbai, tačiau nutiko taip, kad jo išvis neliko – tik gausus archyvas ir rusenanti viltis kada nors dar prikelti iš numirusiųjų šią svetainę.

Ką gi, letargo miegas baigėsi, tad 2014 m. rugsėjį pasitinkame su naujos išvaizdos Fantastika.lt! Kol kas bus sunku priprasti prie perkeltos medžiagos tvarkos, gal reikės pastangų atsiminti, kad apskritai šis puslapis jau veikia (RSS – jūsų paslaugoms), bet, tikimės, jis padės sekti naujienas ir susisteminti turimą medžiagą (čia rasite praėjusių konkursų apsakymus, “senovinius” fenzinus, tinklaraščių archyvus, fantastų klubų aprašymus, kūrinių recenzijas). Naujokams fantastika.lt padės neskausmingai susipažinti su fantastikos pasauliu:)

O fantastika – tai ne vien knygos, filmai ar fantastiniai žaidimai. Tai ir bendraminčių susibūrimai, renginiai, ginčai ir diskusijos tiek realybės, tiek fantastinėmis temomis. Tai ir daugybė neatrastų pasaulių su neišsemiamais idėjų klodais.

Nors projektas Fantastika.lt yra labiau orientuotas į Lietuvos fantastikos judėjimą, tačiau jame bus įvairios informacijos iš visur ir apie viską, kas susiję su fantastikos pasauliu.

Jei turite ką redakcijai pasakyti asmeniškai – rašykite www@fantastika.lt. Pvz., gal norite rašyti straipsnius ar rengti konkursus (pageidautina patirtis, geras rašytinės lietuvių kalbos mokėjimas ir kantrybė:)).

Jei norite padiskutuoti – junkitės į forumą.

Jei pripažįstate tik facebook – egzistuoja ne konkrečiai šio portalo, o apskritai Lietuvos fantastikos mėgėjų puslapis.

 

Šiuo metu Fantastika.lt portalas priklauso VFK “Dorado”, tačiau kaip ir visais laikais, jame bus vietos visiems Lietuvos fantastams.  Vyr. administratorius – gijas.