Blogas

2016-04-19

Kviečiam į Hukoną!!! (programa)

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Kliaksa
Tags:

Kviečiame balandžio 30 d., šeštadienį, į Vilniuje esantį Congress viešbutį (Vilniaus g. 2, greta Žaliojo tilto), kur vyks humoristinis konventas Hukonas – K(r)ėslų karai.

Šių metų emblemos autorius – Alfredas Buiko.

Durys bus atidaromos 11 val., 11.20 Oficialus atidarymas. Toliau programoje: „Origami: kaip išlankstyti kyšį“, trumpo metražo masterklasė (frontas5); „Zombiai-anarchistai griauna sistema, arba kaip tampama legenda“, paskaita-diskusija (Viktoras Denisenka); „Susikurk savo PostApokaliptinę religiją“, kūrybinės dirbtuvės, Vilniaus dublis (Fox‘as); „Virtualaus pasaulio invazija į realybę“, paskaita su vaizdiniais elementais (SielojRamu); „Fantastik realpolitik“ – diskusija, kurios metu bus dekonstruojamos įvairių fantastinių settingų politinės sistemos (Shizzar).

Vakarinė programa:) – maždaug nuo penkių. „Dainuokite, žmonės, su Polu Atreidu!“, politinės dainos konkursas (Maumaz, Shizzar); Protmušis (Shizzar).

Įsijungti galima bet kuriuo metu! Renginys neformalus, margas ir droviems naujokams nebus sudėtinga nekristi niekam į akis. Na, o jei norės – bus daug progų kristi:)

Organizatoriai – VFK „Dorado“ ir laisvieji fantastai. Esant klausimams, rašykite vfk.dorado ant gmailo.Apie autorių

Kliaksa

 
Susiję