Konkursai

2014-01-01
 

Miniatiūrų konkursas-pratybos KONTAKTAS

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Archyvas


Atsiųstų tekstų sąrašas:
XXIcentury, „Kontaktiniai lęšiai, 10-11
Nelly K. Bassas, „Ledinis rytas“, 10-11
 
Shaman, be pavadinimo, 10-10  
A.Strankauskas, „Kiškutis su viena ausyte“, 10-10 (laimėtojas)
Tarkim, „Malonumai“, 10-10
Vėdriukas, „Kontaktas?“, 10-10
Botuala, „Sąlyčio taškas“ 
10-07
E.Parulskis, „Biliūno kliudžiau“ sindromas, 09-22
Zirzilia, “Standartizuotos kontaktų kronikos”, 09-15
Saulius Karklas, “Neįveikiami skirtumai”, 09-10
Zirzilia, “Beskaičiuojant žvaigždutes”, 09-09


 


Taisyklės: konkursas-pratybos neanoniminės (nebent pats nuspręsite kitaip). Galima siųsti seną, pataisytą, publikuotą (nedideliu tiražu), internete skelbtą darbą (išskyrus dalyvavusius bet kokiuose konkursuose). Nors labai tikimės ir naujų.


Konkurso tema banali iki negalėjimo: kontaktas. Prašome tai suprasti fantastikos plotmėje, siauriau neribojame. Pageidautina kryptis – humoristinė (tačiau žinant situaciją su šia kryptimi, tai mirtinai neprivaloma). Tekstas – bet kokia fantastika: proza, pjesė ar poezija. Kalba – lietuvių. Apimtis nuo 1 iki 5 tūkst. ženklų (su tarpais. Kas nemoka skaičiuoti, pasiklausia forume arba PM); nedideli nukrypimai leidžiami, bet piktnaudžiauti nepatariama. 


Konkurso terminai: darbus galima pradėti siųsti nuo rugsėjo 1 d. adresu fantastiniai.konkursai@gmail.com. Paskutinė darbų priėmimo data – 2010 m. spalio 11 d. 23.59 Vilniaus laiku. Bet verčiau nepalikit siuntimo paskutinei nakčiai, net dėl techninių kliūčių pavėlavę į konkursą jie nepapuls, nes visiems sąlygos vienodos!


Konkurso tikslas: konkursas nekomercinis, siekiantis skatinti diskusijas ir literatūrinį prasimankštinimą humoristinės fantastikos plotmėje. Publikos simpatijų nugalėtojo laimikis –  30 litų vertės elektroninio knygyno “Mano knyga” čekis.  


Dalyviai: dalyvauti gali bet kuris norintis. Vienas autorius daugiausia gali atsiųsti tris miniatiūras. Norintys dalyvauti su bendraautoriumi, turi stebėti, kad per abu nebūtų daugiau šešių kūrinių.


Publikavimo mechanizmas: dalyvis siunčia kūrinį, prisegtą prie laiško, koordinatoriui (adresas fantastiniai.konkursai@gmail.com, subjekto laukelyje – „Kontaktas“), įvardindamas, kas jis yra ir kaip prisistato konkurse. Jūsų pavardės mums nebūtinos, jei nenorite:). Tekstų koregavimas po patekimo į tinklalapį neleidžiamas, bet diskusijų gijoje bendraujant, žinoma, galima ieškoti geresnių variantų pagal pateiktas pastabas. Arba neieškoti. Jeigu, koordinatoriaus nuomone, tekstas visiškai neatitinka temos, jame piktnaudžiaujama necenzūrine leksika arba pažeidžiami LR įstatymai, jis turi teisę kūrinio nepriimti, pranešdamas apie tai autoriui ir nurodydamas priežastį. Autorius gali, pakoregavęs kūrinį, dar vieną kartą jį siūlyti. Už plagiatą dalyvis šalinamas be teisės siųsti kitą kūrinį. Koordinatorius gali pašalinti dalyvį dėl grubių užsipuldinėjimų organizatorių ar kitų konkursantų atžvilgiu.


Vertinimo sistema: pasibaigus kūrinių priėmimo laikui (bet tik tada), bus paskelbta balsavimo lentelė, siekiant išsiaiškinti, kas labiausiai patiko publikai. Organizatoriai pasilieka teisę išskirti savo favoritus, kuriuos/kurį kaip nors paskatins. Žinoma, kaip visada, šauniausios miniatiūros bus pasiūlytos „Dorado raganoms“ (gali būti, kad dar ir konkursui nesibaigus). Forumo lankytojai iš anksto kviečiami komentuoti ir reikšti nuomonę korektiškai, bet nešykščiai.


Atsiųsdami darbą į konkursą autoriai pripažįsta sutinkantys su jo taisyklėmis.


Diskusijų gija forume.
 Apie autorių

Archyvas
 
Susiję