Konkursai

2014-01-01
 

Konkursas

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Archyvas

Konkursas “Pratęsk pasakojimą”


Džiaugiamės galėdami pranešti, kad lapkričio 17-18 dienomis Vilniuje vyks klubo “Dorado” organizuojamas kasmetinis humoristinis fantastų konventas “HuKonas”, kurio tema šiemet – siaubas. Todėl jis pavadintas “Nekronomikonu”. Ta proga skelbiamas konkursas: pagal duotas pradžias dalyviai turi parašyti mini apsakymus (nuo 1000 iki 4000 ženklų). Vienas dalyvis gali rinktis 1–3 temas.


Konkurso taisyklės: nežiūrėkite į viską rimtai, bet užtat atsakingai:) Pradžias keisti galima. Truputį.


Konkurso terminai: pradžia – spalio 25 d. Dalyviai savo tekstus su pseudonimais ar tikrais vardais/nikais siunčia adresu konkursas@fantastika.lt. Norint išlaikyti intrigą – kad pirmi suskubę neatbaidytų kitų (“ūū, mano temą nušvilpė, tai aš nerašysiu…”), tekstai bus paskelbti maždaug savaitei likus iki “HuKono”. Pagal dabartinius skaičiavimus – lapkričio 10 d.. Tai ir bus paskutinė data, kada galima atsiųsti savo variantą. Nebent rašymo pratybos bus pratęstos per patį „HuKoną“.
 
Paskelbtus tekstus skaitytojai galės komentuoti. Savo komentarus paskelbs ir Siaubingoji Komisija, nors galutinį verdiktą nutylės. Nugalėtojas ar nugalėtojai (priklausomai nuo atsiųsto darbų kiekio ir lygio) bus paskelbti ir pagerbti per “HuKoną”.


Rašantiems primename – humoras ir siaubas… Siaubas ir humoras…


Pradžios:


1. Tąkart pabudau alkanas kaip niekada, bet… negalėjau išeiti! Kažkas užkalė mano karsto dangtį!


2. Budelis, ryte atėjęs į savo kambarėlį, pastebėjo, kad jo aštrusis kirvis nukritęs nuo vagio, ant kurio jį išeidamas buvo pakabinęs.
– Echeche, – stenėdamas pasilenkė pakelti kirvio budelis. Jis buvo jau gana senas, nors pats labiau mėgo sakyti, kad patyręs. Vakar kaip tik nukirto galvą tūkstantajam prasikaltėliui. Jo įrankiai visada jo klausydavo. Bet dabar… kas pasidarė tam kirviui, kad vis išslysta iš rankų?..
– Tūkstantajam, sakai, – pasigirdo balsas iš tamsios kertės.


3. Mokykloje kalbėjo, kad antro aukšto mergaičių tualete gyvena vaiduoklis. Reikia tik pabelsti į paskutiniojo unitazo dangtį tris kartus ir pakviesti jį vardu. Sukaupę drąsą mes, tuomet penktokai, nutarėme patikrinti šią legendą…


4. Aš – zombis. Malonu susipažinti. Ko jūs baidotės? Aš nepavojingas tiems, kas neturi smegenų. Nes aš mėgstu smegenis.


5. Tuščias miške stūksantis namas buvo puiki užuoglauda nuo staiga prapliupusio lietaus. Iki to laiko, kai pastebėjome, kad per patręšusias langines bei lubas prasisunkusio lietaus lašai tampa kruvinai raudoni. Ir iki tada, kai lauko durys su trenksmu užsidarė pačios…


6. Po slapto balsavimo paaiškėjo, kad fantastų klubo prezidentu ateinančiai kadencijai išrinktas jovaras.


7. Karalius prisiekė padaryti bet ką, ko užsimanys juodasis magas, jei tik jis atgaivins jo staiga mirusią dukrą. Jis net nenutuokė, kad tas baisūnas paprašys…


aptarti forume


Konkurso dalyviai ir nugalėtojas – Haldir.Apie autorių

Archyvas
 
Susiję