Konkursai

2014-01-01
 

Fantastinės dailės konkursas

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Archyvas

Fantastinės dailės konkursas LEGENDINIAI MIESTAI


 


Konkurso tema: „Legendiniai miestai“. Legendinis reiškia: „pagrįstas legenda, žinomas iš legendų, neįtikėtinas, pasakiškas, fantastinis“. Kaip įsivaizduoti patį miestą, paliekama jūsų valiai.


 


Konkurso tikslas – paskatinti autorius kurti ir suteikti galimybę viešai pateikti savo kūrinius, taip pat išgirsti ekspertų nuomonę, o ir visų kitų komentarus, diskutuoti tarpusavyje, tobulėti.


 


Jei bus pakankamai susidomėjimo iš forumo dalyvių pusės, rinksime „Publikos numylėtinį“. Ekspertai savo ruožtu pasibaigus akcijai įvardins, kas jiems patiko labiausiai. Nugalėtojų lauks prizai-siurprizai, vienas iš jų – 80 litų vertės elektroninio knygyno “Mano knyga” čekis.


 


Ekspertai:  Bungalo, Cathy, Dearnis, Dywa. Moralinį, fizinį ir emocinį spaudimą ekspertams daryti draudžiama!:)


 


Taisyklės:  Siųsdami darbą galite pasirašyti arba įprastu pseudonimu, arba/ir vardu bei pavarde, o jei norite – sugalvotu nauju slapyvardžiu. Darbai nebūtinai turi būti sukurti būtent šiai akcijai. Galima siųsti anksčiau sukurtus darbus, taip pat ir viešai publikuotus (internete arba fanzinuose), kurie, modifikavus ar ne, tinka pagal temą. Tik turėkite omeny, kad jei pasirašysite nauju pseudonimu, o kažkur jau kabo šis kūrinys, gali kam nors kilti įtarimas, ar tikrai jūs jo autorius…


 


Konkurso terminai: darbus galima pradėti siųsti nuo liepos 1 d. adresu konkursas@fantastika.lt iki 12 val. nakties iš rugsėjo 30 į spalio 1 dieną, t.y., 3 mėnesius. Dėmesio – akcija gali būti pratęsta, jei dalyviai išreikš tokį norą ir sutiks ekspertai. Apie tai bus pranešta forume.


 


Kūrinių atlikimo technika: leidžiama viskas: guašas, kreidelės, akvarelė, PhotoShop ir kitos kompiuterinės programos, pieštukas, manipuliacijos… (Darbo pagrindas ar detalė gali būti nuotrauka, tačiau čia ne fotografijų konkursas.) Žanrai: bet kokie, jei tik jais atskleisite temą.


 


Prie piešinio pageidautume aprašymo. Jei miestas žinomas, užteks pavadinimo (Babilonas, Eldorado…) Jei jūsų sugalvotas ar aprašytas mažai žinomoje literatūroje, tada šioks toks aprašymas būtų privalumas, padedantis suvokti kūrinį ne kaip „kažkokį miestą“, bet kaip konkretų, turintį savo istoriją. Na, bet jei be to, jog čia „legendinis miestas“, ir patys nežinote daugiau, tai tebūnie kaip yra. Galima aprašymą įkomponuoti į piešinį, žemėlapį, arba atskirai pateikti tekstiniu failu.


 


Dalyviai ir kūrinių skaičius: Dalyvauti gali bet kuris norintis, kūrinių skaičius neribotas, bet flūdo tikimės nesulaukti.


 


Techninės sąlygos: didžiausias leistinas dydis – apie 2 megabaitus, didžiausia rezoliucija apie 2000×2000 pikselių. Plėtinys – jpg. Aprašymą, jei jis ilgesnis nei pora sakinių, siųskite prisegtu laišku, .doc, .rtf ir pan.


 


Publikavimo mechanizmas: autorius siunčia savo darbą adresu konkursas@fantastika.lt, subjekto laukelyje būtinai įrašydamas „Legendiniai miestai“. Laiške parašykite savo vardą, pavardę ar pseudonimą, kuriuo norite būti pristatytas, ir darbo pavadinimą. Diptikai ir triptikai gali būti siunčiami ir viename faile, ir atskiruose, kaip jūs nuspręsite. Kiekvieną kūrinį siųskite atskiru laišku (nepamirškite parašyti savo jau naudojamo konkurse vardo).


 


Darbai bus publikuojami forumo paforumyje „Konkursai“, kiekvienam skirta atskira gija, kur galės komentuoti tiek ekspertai, tiek visi kiti. Šio puslapio pabaigoje bus pateiktos visos nuorodos į juos.


 Jei organizatoriai neįžiūri na jokio ryšio su tema, darbas nepublikuojamas, pranešant apie priežastis. Už visokius negerus darbus – kūrinių vogimą ar plagijavimą, kitų dalyvių ar ekspertų grubų užpuldinėjimą ar pan., dalyvis šalinamas iš konkurso.


 


O kuo čia dėtas Lituaniconas? 2009 m. Lituanicono tema – „Miesto legendos“.  Visi dalyvaujantys šiame konkurse  piešiniai ar žemėlapiai, jų detalės, gali būti su autorių sutikimu naudojami būsimo konvento atributikoje: programėlėje, skrajutėse, plakatuose, diplomuose, baneriuose ir t.t.


 


Atsiųsdami darbą į konkursą autoriai pripažįsta sutinkantys su jo taisyklėmis.


 


____________________________________________________________


 


Forumo gija, skirta bendriems klausimams apie konkursą.


 


Forumo gijos, skirtos kūriniams, publikavimo data ir užimta vieta susumavus balus:


Vytautas Černiauskas, “Kaugardo epizodas” (2008-09-30) – autorius darbą atsiėmė


Vytautas Černiauskas, “Kaugardas” (2008-09-30) – autorius darbą atsiėmė


Vytautas Černiauskas, “Liepsnos miestas” (2008-09-29) – autorius darbą atsiėmė


Vytautas Černiauskas, “Merkinės miestas po paskutinio mūšio” (2008-09-28) – autorius darbą atsiėmė


Vytautas Černiauskas, “Potvynio miestas”, I, II (2008-09-26) – autorius darbą atsiėmė


Youngmoons, “Praeities alsavimas” (2008-09-15) – III-IV vieta


Karolis Remeika, “Menzobarranzan gatvės” (2008-09-06) – VII-VIII vieta


Karolis Remeika, “Menzobarranzan” (2008-09-05) – I vieta


Laiqua, “Vilko miestas” (2008-08-30) – VII-VIII vieta
Kira, “Miestas 3000” (2008-08-24) – III-IV vieta


Youngmoons, “Miesto gyventojų legenda” (2008-08-04) – XVI vieta


Ami, “Tzara” (2008-07-18) – V vieta


Elfooke, “Kimgimas” (2008-07-05) – XII vieta


Lord Sauron, “Vertikalus pasaulis” (2008-07-03) – II vieta


Lord Sauron, “Innsmouth” (2008-07-03) – XIV vieta


Lord Sauron, “Miesto gimimas” (2008-07-03) – XI vieta


Lord Sauron, “Nekalbėkite su nepažįstamaisiais” (2008-07-03) – X vieta


 


Sveikiname nugalėtojus, ačiū visiems dalyviams!Apie autorių

Archyvas
 
Susiję