Žaidimai

2014-01-01
 

Stalo žaidimų rinką praturtins unikalūs „Ardano lobiai“

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Archyvas

Stalo žaidimų kūrybinė komanda „Games Time“ sukūrė visai šeimai skirtą nuotykinį „fantasy“ stiliaus žaidimą „Ardano lobiai“. Unikalus lietuviškas žaidimas bus pristatytas lapkričio 25 dieną, šeštadienį, sostinės „Litexpo“ rūmuose vykstančios parodos „Vaikų šalis“ metu. Žaidimas prekyboje visoje Lietuvoje pasirodys gruodžio 1 dieną.

„Lietuviai jau seniai atrado „Monopolį“, tačiau dėl rinkoje jaučiamo kokybiškų žaidimų trūkumo retas žino, kad stalo žaidimų pasaulis yra kur kas platesnis ir įvairesnis. Siekiame padėti atrasti šią dar neatrastą „žemę“. Neabejojame, kad „Ardano lobiai“ praturtins laisvalaikį ir sušildys niūrius žiemos vakarus ne vienai šeimai“, – sakė „Games Time“ kūrybos direktorius Gediminas Beresnevičius, laikomas Lietuvos fantastikos klubų pradininku.

Jo teigimu, žaidimas „Ardano lobiai“ skatina bendrauti, lavina strateginį mąstymą, fantaziją, matematinius ir kitus tiek vaikams, tiek ir suaugusiems svarbius gebėjimus. „Žaidėjų amžius yra neribojamas. Siekdami, kad žaidimas būtų aktualus įvairioms amžiaus grupėms, sukūrėme tris skirtingus „Ardano lobių“ taisyklių tipus“, – teigė G.Beresnevičius. „Riterio“ ir „Herojaus“ taisyklės pritaikytos vyresniems stalo žaidimų mėgėjams, „Ginklanešio“ taisyklės leis žaisti ir patiems jauniausiems žaidėjams – nuo 7 metų amžiaus.

„Ardano lobių“ siužetas nukelia žaidėjus į tamsiųjų amžių sandūrą, kuomet piktosios jėgos pagrobė magijos knygą iš galingo burtininko ir atėmė jo stiprybę. Klastingi demonai paslėpė kerų knygą Ardano pilies labirintuose tarp kitų lobių. Žaidėjų tikslas – ištyrinėti labirintus, nukauti lobius serginčias pabaisas, atimti pagrobtą magijos knygą iš penkiagalvio slibino ir sugrąžinti ją burtininkui. Laimėtoju skelbiamas tas žaidėjas, kuris pirmas įvykdo šią užduotį.

„Games Time“ generalinio direktoriaus Juliaus Stonio teigimu, unikalaus stalo žaidimo idėja brendo jau keletą metų, o praėjusiais metais buvo imtasi nuodugnaus „Ardano lobių“ kūrimo. Žaidimas buvo sukurtas per vienerius metus. „Savo kūrybinėse dirbtuvėse jau piešiame naujų projektų eskizus ir jau kitąmet stalo žaidimų mėgėjams planuojame pasiūlyti mažiausiai du naujus žaidimus“, – sakė J. Stonis.

Jo teigimu, praėjusiais metais įkurta „Games Time“ turi pagrįstų ambicijų kurti stalo žaidimus platesnei Europos Sąjungos šalių rinkai ir tapti plačiai žinomu vardu stalo žaidimų industrijoje. „Games Time“ bendradarbiauja su žaidimų ir žaislų prekybos tinklu „Limpopo“.Apie autorių

Archyvas
 
Susiję