Knygos

2014-11-20

Misteris Mersedesas

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Gedas

homo sapiens logoStivenas Kingas
Misteris Mersedesas
СтивенКинг
МистерМерседес
Leidykla: AST, 2014
Kaina: 43,20 Lt / 12,51 €
Žudikas, kurio pėdsakų neįmanoma susekti, savo „Mersedesu“ užmušė aštuonis ir sužeidė penkiolika nekaltų žmonių… Stiveno Kingo trileris privers su siaubu dairytis į kiekvieną pravažiuojantį „Mersedesą“ ir visai kitaip žiūrėti į žmones, su kuriais susiduriame kiekvieną dieną. Kas žino, kokios kraupios paslaptys slepiasi už gretimų durų ir kas būtent nori suvesti su jumis sąskaitas?.. Niūrus S. Kingo detektyvas „Misteris Mersedesas“ – tai istorija apie masinę žmogžudystę ir policininko kovą su nusikaltėliu, siekiant išvengti naujos tragedijos.
Naujausią savo romaną, pasirodžiusį 2014 m. birželį, S. Kingas vadina pirmuoju savo „kietuoju“ detektyvu ir sako, kad tai tik pirmas numatomos trilogijos tomas.Šį romaną įkvėpė tikras atsitikimas, kai moteris su automobiliu įvažiavo į McDonald‘s restoraną. Iš pradžių sumanytas kaip kelių puslapių apimties apsakymas, kūrinys netruko išsiplėsti į romaną.
Atsistatydinusiam policininkui BiluiHodžsui tenka vėl grįžti į darbą ir sustabdyti beprotį BredįHartsfildą, kuris pavogtu „Mersedesu“ įsirėžė į minią. Jei Bilas ir jo sąjungininkai uždels, kitos Bredžio atakos metu gali žūti daugiau kaip trys tūkstančiai žmonių.
Daugelis kritikų palankiai atsiliepė apie šią knygą. Jų žodžiais, tai – įtraukiantis detektyvas, kuris smarkiai skiriasi nuo ankstesnių „standartinių S. Kingo siaubo istorijų“.Apie autorių

Gedas

 
Susiję