Konkursai

2014-01-01
 

Mėgėjiškų fantastinių filmų konkursas

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Archyvas

Reikalavimai filmams:


 


Tema: kokia tik norite, svarbiausia, kad filme fantastika būtų akivaizdi.


 


Kryptys ir žanrai neribojami: nuotykinė ar siaubo fantastika, maginės ar mokslinės fantastikos vaidybinis, animacinis ar dokumentinis filmas.


 


Dalyviai: dalyvauti konkurse gali bet kuris norintis. Dalyviai gali konkursui pristatyti neribojamą skaičių filmų. Jei autorius nori atsiimti savo darbą iš konkurso, jis gali tai padaryti ne vėliau negu 2008-04-15.


 


Trukmė: ne mažiau kaip 3 min. neskaičiuojant titrų.


 


Techniniai reikalavimai: filmai turi būti skaitmeninio formato (xvid, divx, avi ir pan.), vaizdo kokybė kuo didesnė, kad galima būtų rodyti per projektorių. Rekomenduojame įdėti angliškus subtitrus.


Kūriniai turi būti originalūs ir anksčiau viešai nerodyti, t.y. neplatinti internete (Youtube, asmeniniuose tinklalapiuose ar pan.), nerodyti kitoms auditorijoms bei nesiųsti į kitus konkursus.


 


Demonstracija ir vertinimas: visi priimti konkursui filmai bus demonstruojami Lituanicon 2008 metu, 2008 m. gegužės 2-4 d. Kaune. Demonstracijos metu komisija išrinks konkurso nugalėtojus.


 


Apdovanojimai: Pirmąsias tris vietas užėmę darbų autoriai bus apdovanoti diplomais ir atminimo dovanomis.


 


Terminas: 2008 m. balandžio 15 d.


 


Filmus siųsti: e. paštu stregai[eta]yahoo.com (jei filmas per didelis prisegti prie e. laiško, pasinaudokite http://www.yousendit.com/ ar panašaus tinklalapio galimybėmis ir atsiųskite nurodytu adresu nuorodą; jei norite siųsti CD ar DVD prašome susisiekti e. paštu su organizatoriais, – nurodysime pašto adresą, kuriuo galėsite juos siųsti)


 


Lituanicon 2008 organizatoriai


http://lituanicon.fantastika.lt/


 


Forumo gija diskusijoms.


 


Konkursas neįvyko, nes nebuvo dalyvių.Apie autorių

Archyvas
 
Susiję