Straipsniai

2014-08-31

Fantastika.lt atgimsta!

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Kliaksa
Tags:

Feniksai atgimsta iš pelenų, mumijos keliasi iš sarkofagų, štai ir fantastika.lt pabudo iš elektroninio letargo. Tebūnie forumai, feisbukai, skaipai, tebūnie susibūrimai ir žaidimai, visgi nutarėme, kad ši svetainė reikalinga. Ir kaip resursas, saugantis ir pildantis Lietuvos fendomo archyvą (fenzinus, konkursų apsakymus, recenzijas, nuorodas į pagrindinius fantastų klubus ar judėjimus ir t.t.), ir kaip šiandienos įvykių atspindys. Kiek pajėgsime, pildysime jį nauja informacija, susijusia su fantastika, ir Lietuvos, ir kitų šalių. Beje, atsirado ir nauja funkcija – prie straipsnių fantastikoje.lt galima rašyti komentarus.

Taip, žinoma, naujas dizainas visada mažiau patogus nei senas. Taip, seni straipsniai truputį painiosis, nes perkelti jie yra šiemet ir dauguma pateikiami viena data, o jų autorius dažnai – anoniminis Archyvas. Kažkam nepatiks spalva, kažkam navigacija, gal kam bus per daug akademiškas, o kitam atvirkščiai – chaotiškas… Bet juk priprasime, viskas bus gerai:)

Svetainė turi RSS funkciją, tad jei netrokštate jos padaryti namų puslapiu, visada galite matyti naujienų srautą šiuo būdu. Forumas veiks kaip ir anksčiau, tikėsimės, kad taps dar aktyvesnis.

Fantastika.lt grįžo į VFK “Dorado” priklausomybę, redakcijoje rastumėte keletą senų – atsiprašau, amžinai jaunų:) – doradiečių ir laisvųjų fantastų. Vyr. administratorius yra gijas, už ką jam visakeriopai dėkojame.

Jei norite pasiūlyti naujų idėjų (o dar geriau – kartu ir jų įgyvendinimą) dėl fantastika.lt veiklos, rašykite redakcijai www@fantastika.lt.Apie autorių

Kliaksa

 
Susiję