Fandomas

2008-05-28
 

„Summerland: Salos širdis“

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Archyvas
Tags:

„Summerland: Salos širdis“ – įdomiausios vasaros lauko vaidmenų žaidynės


 


Šių metų liepos 4-7 dienomis miškuose, esančiuose keliolika kilometrų už Trakų, vyks lauko žaidynės „Summerland“, nuorodas, kaip nuvykti, rasite straipsnio gale. Žaidynes organizuoja Vilniaus fantastų klubas „Legionas“, ir tai jau antros klubo organizuojamos žaidynės (nuotraukos iš pirmųjų klubo organizuotų žaidynių).


  


Jei norite daugiau sužinoti apie patį reiškinį – lauko vaidmenų žaidynes, kuris dažnai vadinamas anglišku trumpiniu LARPG (Live action role playing game), galite pasiskaityti Vikipedijoje, o organizatoriai pristato intriguojantį vasaros fantastų renginį taip:


„Dinamiškas, intriguojantis, linksmas ir nenuspėjamas žaidimas. Senos tradicijos ir principai, kylantys dar iš Pakruojo LARP‘ų laikų, kurie vyko jau prieš dešimtmetį. Žaidynėse bus šiuolaikiniai sprendimai ir puikūs kostiumai. Minkšti ginklai leidžia net ir nepatyrusiam kovotojui saugiai patirti kovos malonumus. Patirties (experience) rinkimo ir veikėjų tobulėjimo sistema žaidimo metu suteiks dar daugiau azarto. Intriguojanti siužetinė linija, didelis NPC kiekis, aršūs monstrai ir visa tai dar pagardinta gero humoro doze. Nepamirštami įspūdžiai garantuoti!!!“


  


Kuriant savo veikėją, pasirinkti galima iš penkių skirtingų veikėjų klasių ­– kario, mago, žynio, pėdsekio ar pirklio. Kiekviena iš klasių yra unikali ir labai įdomi žaidėjams. Vienas įdomiausių akcentų – smagi ir paprastai realizuota magijos sistema.


 


Vis dar klausiate, ko gali tikėtis iš šio renginio? Žaidimą padės koordinuoti keliolika draugiškų ir smagiai nusiteikusių organizatorių, turinčių įvairios patirties organizuoti skirtingo pobūdžio renginius (pvz., vienas iš pagrindinių žaidimo meistrų – ilgametis skautų vadovas). Taip pat žaidimu mėgautis planuoja apie keliasdešimt žaidėjų, padedančių ir besidalinančių patirtimi su naujokais ar mažiau patyrusiais.


 


Pagrindinis žaidynių veiksmas koncentruosis miške, kur žaidėjai vykdys įvairias užduotis, kovos su monstrais ar tarpusavyje. Tačiau jei kovos netraukia, visada laukia svečių New Rockwood‘o miestelis. Miestelio teritorija didesnė nei 200 kvadratinių metrų, tad vietos užteks visiems. Didžiausia vieša erdvė – užeiga „Supuvęs riteris“. Taip pat miestelyje įsikurs keli pirkliai, šventikas, kalvis, magas bei šerifas. Su jais tikrai nebus nuobodu. Čia rasite nuotraukų iš miestelio statybų. O čia – Dywos nupieštą forto planą.


 


„Apibendrinant – užduočių vykdymas, smagios, bet saugios kautynės miške. Jaukūs ir turiningi pasisėdėjimai prie laužo miestelyje. Maginės fantastikos (fantasy) dvasia, linksma draugija ir, melskimės visiems dievams, geras oras“, – planuoja organizatoriai.

Pasak jų, žaidynėse laukiami visi – naujokai, patyrę, nepažįstami, draugai ar pažįstami. „Visus priimsime ir visiems rasime vietos. Iki liepos 4 d. lieka ne tiek jau daug laiko, tad gal verta pradėti ruoštis?“, – kviečia organizatoriai. Jei esate naujokas, forumo gijoje galite rasti pagalbos kostiumų gaminimo, taisyklių ir kt. klausimais. Beje, dalyvavimo žaidynėse mokestis vienam žmogui – 10 Lt.


 


 


Daugiau apie „Summerland: Salos širdis“ žaidynes:


 


Fantastiniame pasaulyje fantastiniai yra ir veikėjai, todėl visi žaidėjai bei organizatoriai bus apsirengę įvairiausiais kostiumais bei naudos butaforinius ginklus. Daug kostiumų bei ginklų pavyzdžių ir patarimų, kaip juos pasidaryti, rasite forume (nuorodos žemiau). Jei kyla kokių nors klausimų ar turite savo įdomių pasiūlymų, organizatoriai ir forumo dalyviai mielai atsakys į visus klausimus.


 


Trumpai drūtai apie renginį:


 


Data:
2008 Liepos 4-7 dienos (7 d. yra nedarbo pirmadienis)
Vieta:
Privati žemė 43 km nuo Vilniaus (tarp Trakų ir Aukštadvario). Nuorodos kaip nuvykti bus vėliau.
Trukmė:
Penktadienio vakaras ir naktis – nekovinis žaidimas ir įvadas;
Šeštadienis, naktis ir sekmadienis – nepertraukiamas žaidimas;
Naktis – aptarimas;
Pirmadienis – tvarkymasis ir išvykimas.


Gerai būtų, jog nepilnamečiai, kurie vyksta vieni, atsivežtų tėvų sutikimą – ir šiems, ir organizatoriams bus ramiau.


Simas ir Daumantas


 Kontaktinis el. paštas: legionlarpis@gmail.com


Forumo gija, skirta žaidynių pristatymui


Forumo gija, skirta diskusijoms


Forumo gija, skirta komandų aprašymams ir registracijai


 


  


Nuorodos:


Žemėlapis
Foto Kelias (kraunasi ilgai);
Autobusų tvarkaraštis.

Atstumas nuo autobuso stotelės Kaptiškės iki Summerlando – 1,5 km.


***


Požaidybinės diskusijos:


Apie taisykles


Tikroji istorija


Nuotraukos: Dandhos čia, Hellvio čia, gijo čia ir Dywos – čia. Laukiame daugiau.Apie autorių

Archyvas
 
Susiję