Fandomas

2015-01-05

Pakeliui į Padangių salą

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Shizzar
Tags: , ,Steampunk LARP stuck between Deadlands and Bioshock Infinite

1893 metai. Virš Solt Leik Sičio pakibo skraidančioji Kolumbijos sala, neišvengiamai sukeldama tarp dievobaimingų mormonų ir miesto svečių ir susidomėjimą, ir prietaringą baimę. Norinčių patekti į Padangių salą – pulkai, bet bilietus į dirižablį “Brolis Brigemas” pavyko gauti tik laimingiausiems. Arba turtingiausiems. Arba apsukriausiems.
Pirmasis “Brolio Brigemo” reisas išvyksta. Kelios valandos ankštoje dirižablio gondolos erdvėje, mėgaujantis vaizdais pro iliuminatorius ir bendrakeleivių draugija – ir legendinė Kolumbijos sala bus pasiekta. Jei nepabjurs oras. Ir jei nesuges eksperimentinis dirižablio variklis. Ir jei nesibaigs šmėklų rūda, kuria visas šitas griozdas yra varomas.

Team Blackfyre pristato naują kabinetinį vaidmenų žaidimą. Kadangi žaidimas organizuojamas mažojo Vilniaus fantastikos mėgėjų konvento “Hukonas” rėmuose, jo tema, kaip ir konvento – steampunk. Visas veiksmas vyks dirižablyje, skrendančiame iš Deadlands setting‘o Solt Leik Sičio į Bioshock Infinite setting‘o Kolumbiją. Veiksmas vyksta alternatyvinėse JAV, kuriose pilietinis karas kiek užsitęsė, ir virš kurių skraido dirbtinė Kolumbijos sala, sukurta kaip “visko, kas yra amerikietiška” simbolis, ir tapusi “visko, kas yra amerikietiška” antiutopine kraštutinybe.

Žaidimo struktūra planuojama tokia, kokią jau galbūt pažįstate iš ankstesnių Team Blackfyre žaidimų: kiekvienas personažas bus “rankiniu būdu” sukurtas ir išpuoselėtas dialogo tarp meistrų ir žaidėjo metu, turės savo motyvaciją, tikslus ir priemones. Detalios taisyklės bus paskelbtos vasario pradžioje.

Plačiau skaityti forume.Apie autorių

Shizzar

 
Susiję