Skaitiniai

2001-10-03
 

Skaitiniai: Laiškas

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Archyvas
Tags:

Labas, Kukukačiau.


Man tiesiog labai liūdna. Sėdžiu čia viena ir niekas su manim nenori kalbėti. Todėl pamaniau, kad laikas Tau parašyti laišką. Jau seniai žadėjau tai padaryti. Na tai kas, kad Tu esi katinas ir, anot nusistovėjusios nuomonės, nemoki skaityti. Tu esi mano Kukukačiukas, pats protingiausias kašmyriškas katinas į šiaurę nuo Sicilijos, todėl, manau, susitvarkysi.


Negaliu pasakyti, kad man blogai sekasi. Viskas vyksta būtent taip, kaip Tu man tada, išvažiuojant, sakei. Visi aplink mane tokie malonūs, paslaugūs, bet kažkokie, kaip čia pasakius, nesavi. Gerai, aš suprantu, kad jie iš kitų planetų, ir visada egzistuoja didesnis ar mažesnis kultūrinis skirtumas. Vis dėlto negaliu prie to priprasti. Štai, pavyzdžiui, Peritusinakas iš Paarktūrio. Jis žymiai humanoidiškesnis negu dauguma iš čia esančių: tik dvi rankos, galva ir, svarbiausia, kalbos padargai visai kaip mūsų. Žinoma, tos penkios kojos kiek gadina vaizdą, o ir straublys man visai nepatinka, tačiau kodėl gi mes negalėtumėm tiesiog draugiškai pasiplepėti? Cha cha, nė velnio. Kiek kartų bandžiau prakalbinti jį su mokslu nesusijusiomis, temomis, jis (o gal tai vis dėlto ji, nežinau, jų rasė penkialytė) darosi kaip nesavas: dėbso į mane išvertęs akis (paarktūriškiai tai moka itin efektyviai daryti, brrr, bjaurus vaizdas) ir kasosi uodega dešinę ausiaryklę, o tai mane labai erzina. Arba tie keistuoliai vietiniai, vabzdžiai, į bet kokią mano repliką atsako: “tai jums dar ko nors reikia?” Įsivaizduoji, pabandžiau su vienu pakalbėti apie Britney Spears, tai jis paklausė: “o, tai jums reikia smeigiamųjų ginklų? Jiems reikalingas specialus leidimas.” Kai paaiškinau, kad Britney – tai mano pati mėgstamiausia dainininkė, ir papasakojau, KAIP aš ją mėgstu, jis man paaiškino, kad kulto ir apeigų klausimais turiu kreiptis į septintojo poskyrio traną Tžermgt. Jie net nežino apie Britney! Siaubas!!!


Ir žinai ką? Aš buvau pasimatyme! Jo vardas Opsmalina, jis iš Vegos. Labai mielas, akys labai panašios i Tavo, ir net moka murkti – visai kaip Tu. Jo kailiukas toks minkštas, morkines ir rožines spalvos. Bet didžiąją dali pasimatymo jo antroji ir ketvirtoji galvos ginčijosi tarpusavyje, pirmoji snaudė (jai dabar sunkus periodas), o su manim bendravo tik trečioji. Na bet kokia gi gali būti romantika, kai malonų pokalbį visą laiką trikdo pasiutęs kniaukimas ir šnypštimas, sklindantis iš pašnekovo? Tik vėliau supratau, kad antroji ir ketvirtoji ginčijosi visai ne dėl manęs, ir to jau buvo perdaug! Pasakiau, kad man prasidėjo spontaniška mitozė (tegu pasuka porą savo galvų, ką tai galėtų reikšti) ir skubiai pabėgau link tualetų.


Dabar man labai liūdna. Pasiilgau Tavęs, katine! Man šalta miegoti, kai Tu nesusirangai šalia mano pseudopodijų… Ir nepakramsnoji man prieš miegą mažojo dešiniosios kojos čiuptuvėlio. O Tu manęs ilgiesi, Kukuti? Nežiūrėk televizoriaus iki išnaktų, nuo to gali sugesti tavo IPC implantas. Ir nepiktnaudžiauk pelėmis, nes aptuksi ir kitą kartą įlindęs į šaldytuvą jį sulaužysi.


Bučiuoju Tavo nosiuką


Goblinytė Babu


Shizzar & Iva ZamoraApie autorių

Archyvas
 
Susiję