Skaitiniai

2004-03-01
 

Savaitės straipsnis: ateiviai

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Archyvas
Tags:


Ateivių išvaizda ir rūšys


Jau daugybę metų sklando gandai apie mūsų planetoje pasirodančias būtybes iš kitų pasaulių. Oficialiai tai nėra pripažinta, tačiau žmonių, tikinančių savo akimis mačius ateivius, yra nemažai. Nemažai yra ir medžiagos žiniasklaidoje, netrūksta bei šio reiškinio tyrinėtojų.
Įvairūs šaltiniai pateikia skirtingus ateivių išvaizdos aprašymus. Vieni liudininkai pasakoja apie mažus pilkus 1 – 1,5 metro ūgio “žmogiukus” su didelėmis juodomis akimis, kiti teigia, jog matė ateivius, labai panašius į žmones, su mėlynomis ar pilkomis akimis. Šių ateivių ūgis siekia 1,9 – 2,3 metro ar net daugiau. Jie atletiško kūno sudėjimo, tamsių arba kaštoninių plaukų…
Iš dažniausiai išgirstų ateivių išvaizdos pasakojimų galima išskirti kelias pagrindines rūšis: Pilkieji (Greys), Hibridai (Hybrids), Skandinavai (Nordics) ir Čiupakabra (Chupacabra). Skandinavai nėra visiškai tinkamas žodžio “Nordics” vertimas (nors tą ir reiškia), bet čia nurodo ateivių rūšį. Nepainiokite su skandinavais žmonėmis ;) Pilkieji – nežemiška rūšis, dažniausiai minima viso pasaulio žmonių. Tiesa, liudijimai skiriasi: vieni sako, kad Pilkieji – geros būtybės ir atvykę į Žemę tam, kad padėtų žmonijai vystytis, o kiti kalba, jog jie žiaurūs ir planuoja mūsų planetos užgrobimą. Dauguma “kontaktavusių” su Pilkaisiais žmonių mano, kad šie aktyviai ir reguliariai pagrobinėja žmones. Pilkieji, kaip teigia pagrobtieji, iš aukų išgauna kiaušialąstes arba spermą, siekdami sukurti Pilkųjų-žmonių hibridą (kažko prisiminiau “Nepriklausomybės dieną”…)PILKIEJI:


Tai – nežemiška rūšis, kaip spėjama, atsiradusi Žemėje po katastrofos Rosvele 1947-ųjų liepą. Tyrinėtojai mano, jog Pilkieji sudarė bendradarbiavimo sutartį su JAV vyriausybe ir aprūpina mus skaičiavimo technikos naujovėmis.


Kilmė – Zeta Reticulum žvaigždžių sistema (matoma pietų pusrutulyje).
Ūgis – 1,2 – 2 metrai.
Svoris – 30 – 40 kg.
Akys – didelės, ovalios, juodos.
Plaukai – nėra.
Oda – grubi pilka.
Lytis – jokių vizualių lytinių organų.
Dauginimasis – galbūt klonavimas.
Bendravimas – telepatinis.
Įvairios charakteristikos – nosis ir ausys standartinės, ranka keturpirštė, su plėvele tarp pirštų, plonas kūnas, neproporcingai didelė kūnui galva.HIBRIDAI:


Galimai selektyvinio Pilkųjų ir žmonių dauginimo produktas. Tyrinėtojai nesutaria, kokiu tikslu Pilkieji sukūrė Hibridus: norėdami sukurti “aukštesniąją rasę”, apjungus geriausias žmonių ir Pilkųjų savybes, išvengti Pilkųjų kaip rūšies išnykimo dėl per didelio klonavimo naudojimo ar siekdami išgelbėti žmones. Jie nori apgyvendinti žmonių grupes tolimose planetose, nes mūsų visuomenė atsidūrė ant susinaikinimo slenksčio.


Kilmė – žmonių ir Pilkųjų kryžminimo rezultatas. 
Ūgis – 1,74 – 2 metrai.
Svoris – 40 – 55 kg.
Akys – žmogiškos, mėlynos.
Plaukai – tamsiai rudi, juodi.
Oda – blyški.
Lytis – Vyriška ir moteriška.
Bendravimas – telepatinis ir žodinis.
Įvairios charakteristikos – žvilgsnis kaip žmonių, plonas kūnas, aukšta kakta, galva apvaloka ir šiek tiek didesnė nei žmonių.SKANDINAVAI:


Papildoma žemiškoji rūšis, stebinti veiksmą Žemėje. Jų funkcija – stebėti mūsų gyvenimą, saugoti mūsų kultūrą ir nesikišti į mūsų vystymąsi. Kai kurie kontaktuotojai kalba, jog dėl minimos rūšies panašumo į mus, jie galėjo būti mūsų tolimais protėviais, senovėje persikėlusiais į kitą planetą. Kiti kontaktuotojai pasakoja, kad skandinavai konfliktuoja su Pilkaisiais dėl pastarųjų kišimosi į žmonijos vystymąsi. Yra ir kitokių pasakojimų apie skandinavus, tačiau jų kiekis nežymus.


Kilmė – Plejada.
Ūgis – 1,74 – 2,3 metro.
Svoris – 55 – 110 kg.
Akys – žmogiškos.
Plaukai – šviesūs.
Oda – blyški.
Lytis – vyriška ir moteriška.
Bendravimas – telepatinis.
Įvairios charakteristikos – bendrosios fizinės charakteristikos analogiškos žmogiškosioms (ypač žmonių – skandinavų), vidutinis ūgis didesnis už vidutinio žmogaus, raumenų daugiau, nei pas eilinį žmogų.ČIUPAKABRA:


Taip Pietų Amerikos gyventojai pavadino nežinomą būtybę, puolančią laukinius ir naminius gyvūnus bei paukščius. Ši rūšis pastebima Peru, Brazilijoje, Čilėje. Čiupakabra medžioja naktį, užpuola silpnesnius gyvūnus, iščiulpia jų kraują ir dingsta. Miškuose žmonės rasdavo gyvūnų, neturinčių nė lašelio kraujo. Aukos kūne būdavo nedidelė apvali žaizdelė idealiai apvaliais ir lygiais kraštais, paprastai sprando srityje, per kurią, spėjama, ir išsiurbiamas kraujas. Kita vertus, grumtynių vietoje nesimatydavo jokio kraujo. Užfiksuotas įvykis, kai aptikta išmušta visa 70-ies galvijų banda. Retkarčiais gyvūnai aptinkami be kai kurių organų: vidurių, smegenų, akių, uodegų ar letenų. Aukomis būdavo įvairiausi gyvūnai: nuo smulkių paukščių iki stambių galvijų. Su Čiupakabra susidūrę žmonės pasakoja, kad jis truputį panašus į beždžionę, turi aštrius nagus, iltis, moka skraidyti. Oficiali valdžia netiki šio padaro egzistavimu ir visus atsitikimus su laukiniais gyvūnais “nurašo“ į plėšrūnų sąskaitą arba priskiria amerikiečių karių bandymams. Kai kas mano, jog Čiupakabra – Amerikos kariškių negirdėtų genetinių eksperimentų rezultatas. Tačiau daugelis liudytojų tvirtina, kad arba prieš šio padaro pasirodymą, arba po jo išnykimo netoli jo pasirodymo vietos jie matę šviečiančių rutulių arba diskų pavidalo NSO.
Yra ufologų, manančių, jog Čiupakabra – ateivių naminis gyvūnėlis.


Kilmė – tiksliai nežinoma (greičiausiai nežemiška).
Ūgis – 1,2 – 1.8 metrai.
Svoris – 50 – 60 kg.
Akys – raudonos, ovalios, aštriais kraštais.
Kailis – nėra.
Oda – tamsiai ruda.
Lytis – neaiški.
Bendravimas – neaišku.
Įvairios charakteristikos – dvi aštrios plonos iltys, kai kurie liudininkai teigia, kad turi porą sparnų, ant nugaros yra tamsoje švytinti ketera, letena su trimis pirštais.


Daug liudininkų pasakoja, kad egzistuoja dar daugybė ateivių rūšių (arba porūšių). Ateivių ūgis svyruoja nuo 90 cm iki 3 – 5 metrų! Odos spalvos kinta plačiausiame diapazone. Patys ateiviai panašūs į žmones arba kokius nors gyvūnus. Rankos dažniausiai ilgos, pirštų 3 – 6, kojos trumpos (o kai kada visai be jų arba su viena didele). Galva dažniausiai stambi, neproporcinga kūnui, akys didelės, juodos arba raudonos. Kai kurie turi nosį, ausis, burną, kiti neturi kažkurios iš šių dalių. Arba visų iškart. Galvas, atrodo, turi visi ;)


O filmuose vyrauja čiuptuviniai arba driežiniai ateiviai :)


Čia kaip su magija, antgamtiniais dalykais, paranormaliais reiškiniais – niekas tau neįrodys, nori tikėk, nori ne ;)


Parengė rawwApie autorių

Archyvas
 
Susiję