Blogas

2014-01-01
 

Linkis klausia: Gnomai tarp mūsų!

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Archyvas
Tags:


Gnomai tarp mūsų!


 


Artėjant “Hukonui”, kaip grybai po lietaus iš pakampių ėmė lįsti … gnomai! O tie, kurie patys neišlindo, buvo atpažinti, įvardinti ir dienos švieson iškrapštyti. Mano užkalbinti žmonės (ne gnomai) pagalvoję tikrai prisimindavo kokį nors įtartiną tipelį, na, o priežasčių, kodėl kokia nors įžymybė panaši į gnomą, irgi nesunkiai rasdavo. Taigi, kuris žymus žmogus jums labiausiai panašus į gnomą ir kodėl?  


 


Geriausi gnomai – politikai (ir atvirkščiai)


 


Pasirodo daugiausia gnomų galima aptikti politikų tarpe. Kas čia dabar tiems gnomams pasidarė, metė kirvukus ir dabar mandatais mojuoja. Na gi pasižiūrim, kas pas mus gnomų partijos sąrašuose įrašytas.


 


“Panašiausias į gnomą man E. Gentvilas ir net nežinau kodėl”– šypsodamasi sako magistrantė Justė. Ach, ta moteriška intuicija …


 


Saša iš Moldovos irgi nesutrinka: “panašiausias į gnomą yra Leninas, nes jis plikas (ne nuogas, o plikas (rus. lysyj))”. “O gnomai  – pliki?” – tikslinuosi. “Tikriausiai”, – susimąsto ir Saša…


 


Rokas (Haldir) galvoja, kad labai geras gnomų pavyzdys – A. Sakalas, kuris dar panašus į p. Degėlą iš “Simpsonų”.  Pritaikome matematinę tranzityvumo[1] taisyklę ir gauname, kad į gnomą panašus ir p. Degėla.


 


Kaunietis Aivaras iškart paprašo laiko pagalvoti, o pagalvojęs… pamiršta klausimą! “Apie ką tu ten klausei? Goblinus?! Ai, gnomus! Palauk, tuoj internete pažiūrėsiu, kuo jie skiriasi… ” Dar  šiek tiek palaukus, galų gale išgirstu atsakymą, kad į gnomą panašiausias A.M. Brazauskas, nes “jis toks mistinis veikėjas”. O jo kolega dar priduria, kad ir “susilenkęs nykštukas” V. Lansbergis panašus į gnomą.


 


Ilgai galvoja ir mano bendradarbė Dovilė, klausinėja, kas tie gnomai ir prašo papasakoti apie juos daugiau. Aš klastingai tyliu ir reikalauju skubaus atsakymo. “Gerai, gerai, į gnomą man panašiausias R. Paksas, nes kalba neprasižiodamas. Ir dar yra ryžas”. Kaip kaip kalba? Neprasižiodamas?! Pilvakalbis gnomas, ta prasme?


 


Staiga ji labai puikiai paaiškina, kodėl daugumai apklaustųjų gnomai asocijavosi su politika: “pats žodis “gnomas” reiškia kažką nešvaraus”. Kaži, kaip ilgai gyvuotų gnomų koalicija?


 


Ir ne tik jie …


 


Taigi, jei Jūs esate pliktelėjęs arba ryžas, pilvakalbis arba politikas, Jūs tikriausiai esate gnomas. Nė vienas kriterijus netiko?! Labai nesidžiaukite ir skaitykite toliau. 


 


Bioinžinierei Laimutei į gnomą panašiausias buvęs STT vadovas V. Junokas. Kodėl, Laimutė nežino, bet atsakymas akivaizdus – V. Junokas negali pasigirti vešlia ševeliūra! 


 


“Gnomai, gnomai, gnomai… Tai žymus žmogus būtinai turi būti mažo ūgio…Tada į gnomą panašus tas žilas diedukas kur Bilbą vaidino, jis mažas ir veiduko faino”, – apsidžiaugia Julija, o aš pasiklystu blondinės logikos labirintuose. Pasirodo, žymus žmogus, panašus į gnomą, yra hobitas!


 


Mokytoja Laima sako, kad į gnomą panašiausias ponas Bynas. Jo veidas pakankamai “gnomiškas”.


 


Niekada nematėte “gnomiško veido”? Apsilankykite tinklalapyje www.mortiis.com, kuriame dar vieną kultinę “gnomiško veido” asmenybę Mortiį aptiko Andrius.


 


O Šarūnui atrodo, kad gnomas būtinai turi būti “mažas, storas ir snukio piktybiško”. Toks kaip Deni de Vito.  Kas ten sakė, kad storuliai geraširdžiai?!


 


Jam antrina ir Ainius: “į gnomą panašiausia esi tu, nes tu maža ir vriedna”.


 


Gerai jau, gerai, užuominą supratau, šiam kartui tiek, palieku jus savaitėlei kitai ramybėje.


 


Savo nuomonę galite pasakyti čia http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?t=1428


 

[1]  Jei A->B, o B->C, tai A->C
Apie autorių

Archyvas
 
 

 
alfredas

Kviečiam į Hukoną!!! (programa)

Kviečiame balandžio 30 d., šeštadienį, į Vilniuje esantį „Congress“ viešbutį (Vilniaus g. 2, greta Žaliojo tilto), kur vyks humoristinis konventas Hukonas – „K(r)ėslų karai“. Šių […]
Kliaksa
0

 
 
robotukas2

Šį savaitgalį vyksiančiame “nowJapan” festivalyje – stebinančios robotikos inovacijos

Šį savaitgalį Vilniuje vyksiančiame “nowJapan” festivalyje bus galima ne tik pasinerti į šiuolaikinę Japonijos kultūrą, bet ir susipažinti su naujausiomis robotikos inovacijomis. Robotams tampant vis […]
murmt
0

 
 
Millions of books from the collection of the New York Public Library (NYPL) are stored in an area known as the "stacks" under Bryant Park, adjacent to the library's main branch, in New York, U.S., on Tuesday, March 11, 2008. Stephen Schwarzman, chairman of Blackstone Group LP, pledged $100 million to the NYPL, which will rename its main Manhattan building on Fifth Avenue after him. $100 million is the largest ever guaranteed donation to a New York cultural organization. Photographer: Ramin Talaie/Bloomberg News

„Eridano“ knygų likučių išpardavimas

Tik rugsėjo mėnesį visos leidyklos turimos PFAF, Vorų pasaulio , J. Chmielewskos ir Konano serijos knygos po 1,5 Eur. Knygos kietais viršeliais ir iš S. […]
murmt
0