Fandomas

2007-02-23
 

Knygų mugė ’07

Daugiau straipsnių parašytų »
Parašė: Archyvas
Tags:

Šeštadienis


Koncertų salė 5.1-12:00-Trilerio anatomija. „Dievo šnipo“ ir „Geografo bibliotekos“ autorių Juano Gómez-Jurado (Ispanija) ir Jono Fasmano (JAV) diskusija. Renginį veda A. Katkevičius ir G. Gailiūtė („TYTO ALBA“)


Koncertų salė 5.1 (14:00) Susitikimas su knygos „Šventasis kraujas ir šventasis gralis“ autoriumi Michaelu Baigentu („ALMA LITTERA“)


Stendas 3.21 (14:00) Naujausių prozininko Vytauto Ažušilio kūrinių „Moša“ ir „Tina“ pristatymas. Su skaitytojais bendrauja ir autografus dalija autorius


Konferencijų salė 5.3 (15:00) Diskusija „Tradicinis ir netradicinis detektyvas“. Dalyvauja A. Brazauskas („Verslo žinios“) ir E. Parulskis („Balsas.lt“). Renginį veda S. Žukas („BALTOS LANKOS“) 


Koncertų salė 5.1 (18:00) Karalius Artūras, riteriai ir meilė: Andriaus Kapeliono „Meilės žiedą“ pasitinkant. Muzikuoja senosios muzikos ansamblis „Banchetto musicale“, viduramžių kovas demonstruoja riterių brolijos „Šiaurinės šventyklos ordinas“ nariai (LIETUVIŲ LITERATŪROS IR TAUTOSAKOS INSTITUTAS)


Sekmadienis:


Konferencijų salė 5.3-11:00-LATGA-A seminaras autoriams ir leidėjams „Viskas apie autorines sutartis“. Lektorius – LATGA-A Muzikos kūrinių skyriaus vyr. specialistas A. Adamonis (LIETUVOS AUTORINIŲ TEISIŲ GYNIMO ASOCIACIJOS AGENTŪRA)


Forumas-14:00-Baigiamasis akcijos „Metų knygos rinkimai“ renginys, apdovanojimų teikimas (LIETUVOS RADIJAS IR TELEVIZIJA, LR KULTŪROS MINISTERIJA)


Stendas 5C.03-14:00-Su skaitytojais bendrauja ir autografus dalija Justinas Žilinskas („TYTO ALBA“)!


Plačiau čia: http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles/58437Apie autorių

Archyvas
 
 

 
 

Savaitėlė – 4

Nr. 4. 2001.05.11 SAVAITĖS TEMA – “ŽIEDŲ VALDOVAS” John Ronald Reuel Tolkien – “The Lord of the Rings”J.R.R.Tolkien (1892-1973) – lingvistikos profesorius, fantasy žanro klasikas, [...
Archyvas
 

 
 
 

Savaitėlė – 20

Nr. 20. 2001.12.20 SAVAITĖS TEMA – ŽIEDO BROLIJA Įspūdžiai po filmo peržiūrosNagi, pažiūrėjau…BENDRAI: Nors jau buvo aibė atsiliepimų SF&F konferencijoje, savo apžvalgą pateikė Antimatuoklis, tačiau ...
Archyvas
 

 
 
 

Savaitėlė – 37

Šis, specialus “Savaitėlės” numeris skirtas pačioms naujausioms ir sensacingiausioms žinioms iš fantastikos pasaulio. Nepražiopsokite karščiausių naujienų – visuomet galėsite blykstelti erudicija s...
Archyvas